ProRock_UA (eto_shef) wrote,
ProRock_UA
eto_shef

У моего друга розыгрыш билетов на отличный рок фестиваль "Захід-2013". Приглашаю поучаствовать!

zaxid_resizeДамы и господа!

Я неравнодушен к музыке в целом и к музыкальной инициативе в украинском сегменте ЖЖ в частности. Поэтому любое начинание в этом направлении приветствую и всячески поддержу. Помните, я не так давно разыгрывал билеты на рок-фестиваль "Старе місто"? А сегодня мой друг Орест анонсировал свой собственный музыкальный конкурс с очень неплохими призами. Дальше рассказывать не буду - за участием и дополнительной информацией приглашаю все к Оресту в журнал:

[Узнать больше о фестивале]
Довідка: фестиваль ЗАХІД – одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни. Фестиваль проводиться з 2009 року на Львівщині. Як і минулого року, ЗАХІД 2013 відбудеться у колишньому дитячому таборі Сонячна Галявина в Родатичах неподалік від Львова 16-18 серпня.

ЗАХІД – найкраща традиція фестивального літа. Цьогорічний ЗАХІД змусить тисячі сердець битися разом. Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрінуться тут, на території свободи, щоб розділити музичне щастя та дружбу. Без масок буденного життя, забувши про роботу та статуси – сюди варто приїхати, щоб відчути себе вільним і бути поруч із справжніми людьми.
Оголошені наразі учасники ЗАХОДУ 2013:  Rocky Leon – Ляпис Трубецкой – Воплі Відоплясова – Скрябін – SunSay – O.Torvald – Тостер – Бумбокс – Zdob Si Zdub – Кожаный Олень – Аддис Абеба – Фліт – Сергій Жадан та Собаки в Космосі – Stoned Jesus – Веремій – Роллікс – Viter – Noize MC – Крихітка
Загалом – більше 50 гуртів на 3 сценах. Тому гостріть пера і вперед!
Tags: конкурс, пиар
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments