ProRock_UA (eto_shef) wrote,
ProRock_UA
eto_shef

Эти лица будут всегда смотреть на тебя, русский! (фото)

Смотрите, блять! Смотрите!

Оригинал взят у oleg_leusenko в Эти лица будут всегда смотреть на тебя, русский! (фото)
Апеллировать к совести и человеческому обличью кремлевской хунты нет смысла: там изначально по матрице сатанинские корни. Но, среди русских все же, надеюсь, еще осталось хоть несколько процентов Граждан, чьи совесть и душа не могут мириться с тем, что вытворяет их страна, власть и большинство ватных соплеменников. В дальнейшем следовало бы создать аналогичные посты с лицами убиенных русской ордой и Мордором украинцев на Донбассе в 2014-15 гг., во время Голодомора 1932-33 и т.д, чеченцев в 1990-х, грузин 08.08.2008...

Originally posted by tumannaya_feya at Если бы не...
Проект ICTV к годовщине МН 17.

Нет, мы никуя не виновны, поэтому будем накладывать вето на трибунал пока есть силы.Мо, Отіс і Еві Маслін, пасажири МН17.
Мо Маслін, 12 років (ліворуч), Отіс, 8 років (в центрі) та їх сестра Еві Маслін, 10 років (праворуч) загинули разом з їх дідусем Ніком Норрісом.Професор Йоп Ланге, пасажир МН17.
Видатний вчений-дослідник вірусу ВІЛ з Університету Амстердама. На борту смертельного рейсу він був з дружиною і п'ятьма їхніми дітьми.Регіс Крола, пасажир МН17.
Останнє фото - паспорт громадянина Нідерландів і два посадкових: з Амстердама в Куала-Лумпур і назад. Судячи з підпису до фотографії, хлопець летів пересадочних рейсом на Балі. «У цьому так багато сенсу», - підписав він. І далі - по-іспанськи - Adios amigoz (До побачення, друзі). Після трагедії його подруга виклала спільне фото і підписала: «Мій найкращий друг. Я люблю тебе і не можу повірити, що це сталося. Ти з нами назавжди».Перміла Раджандаран, стюардеса рейсу МН17.
30-річна уродженка міста Кланг (Майлайзія). Була наймолодшим членом екіпажу рейсу MH17. В останньому смс перед вильотом просила сім'ю "догляньте за моїм собакою Лексі".Френкі і Ліам Девісони, пасажири МН17.
Викладач в коледжі Toorak College (Вікторія, Австралія) і її чоловік Ліам. У пари залишилося двоє дітей.Акторка Шуба Джайя з чоловіком і донькою, пасажиры МН17.
38-річна малайзійська актриса поверталася додому разом з чоловіком-голандцем - інженером Паулем Гусом. Пара гостювала в Нідерландах у батьків Гуса; вони спеціально прилетіли познайомити бабусю і дідуся з онукою, якій виповнився рік.Карлейн Кютцер, пасажир рейсу МН17.
25-річна студентка з Нідерландів вчилася в США в Indiana University і була однією з кращих студенток на курсі хімії. Загинула зі своїм другом.Кор Пан і Неелті Тол, пасажири рейсу МН17.
Обидва з Нідерландів, летіли на відпочинок до Малайзії. Саме Кор зробив перед вильотом фотку літака і написав у Twitter: «Якщо він теж зникне (як рейс MH370, зниклий в березні 2014 року в Азії), то виглядав він так ...»Родина Джи: Тамбі, Аріза, Мод Афіф, Мод Афзал, Марша Азміна, Мод Арфус, пасажири МН17.
49-річний Тамбі Джи, його 47-річна дружина Аріза і троє їхніх дітей - 19-річний Мод Афіф, 17-річний Мод Афзал, 15-річна Марша Азміна і 13-річний Мод Афрус поверталися на батьківщину з Казахстану, де батько сімейства працював на компанію Shell, через Амстердам. Перед польотом його дружина Аріза (Ariza) виклала в інтернет фото з підписом: «У нас починається новий рік, нове життя».Фатима Дичинськи, пасажир МН17.
24-річна громадянка Німеччини; летіла в Перт (Австралія), щоб почати новий етап життя і кар'єру в IBM.

Источник: https://www.facebook.com/ICTVchannel?fref=photo

Я бы к ним добавила еще несколько тысяч лиц. Украинского и российского гражданств.

Subscribe

 • Еще одна заморочка на голову упала

  Сегодня утром обнаружил, что в моем журнале завелась желтенькая полоска промо-блока. Это стало быть, можно размещать ссылки на ваши записи в моем…

 • Помощь в голосовании во втором этапе

  Добрый вечер, Вышел во второй тур соревнования. Снова прошу вашей поддержки, так как противники идут по пятам. Голосование здесь:…

 • (no subject)

  Осталось менее 8 часов до окончания первого этапа конкурса. Друзья, если кто ещё не голосовал и имеет желание меня поддержать - буду очень…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments